Transport ja tarneaeg

Toodete tarne toimub vastavalt tooteinfos määratud tarneajale.

sisusta.ee ei vastuta toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust , mida sisusta.ee ei saanud mõjutada ning mille saabumistsisusta.ee ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Erandjuhtudel võib ette tulla toodetel lühemaid tarneaegasid (kui tooted on laos saadaval) ja pikemaid tarneaegasid, mis ei sõltu sisusta.ee-st. Sellisel juhul teavitatakse ostjat esimesel võimalusel.

Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid siis tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Sooritades ostu sisusta.ee internetipoest maksumusega üle 700 EUR toimetame Teile kauba Eesti piires näidatud aadressil elamu välisukseni tasuta (välja arvatud saared- Saaremaa, Hiiumaa). Tasuta transport üle 700 EUR maksumusega tellimusele kehtib vaid vabriku poolt pakendatud kaubale.  Alla 700 EUR ostu puhul lisandub (20€) transpordikulu. Tellides saartele, lisanduvad lisatranspordikulud, mis eelnevalt kliendiga kokku lepitakse.

Kaup transporditakse elamu väisukseni või lähima kohani, kuhu on võimalik ligi pääseda kaubikuga. Transport ei sisalda kauba tõstmist tuppa ega kokku monteerimist.

Kui kauba kogumaksumus on tellimise hetkel 700.-EUR ning klient soovib hiljem loobuda osaliselt tellimusest ning kogusumma jääb alla 700.-EUR tuleb kliendil tasuda transpordikulu 20.-EUR

Soovikorral on võimalik tooteid tarnida ka teistesse riikidesse. Sel juhul tuleb tarneaeg ja saatekulu täpsustada eelneva päringu teel.

TARNEAEG

Täpsemat infot tarneaja kohta küsige klienditeenindajalt e-kirja teel: sisusta.ee või telefonil Tel: +372 123 456 78

Anname Teile pärast tellimuse sooritamist alati teada, millal kaup orienteeruvalt kohale jõuab. Tellimus läheb töösse, kui on tasutud 50% tellitud kauba maksumusest või järelmaksu sissemaks. Kauba väljastame, kui kaup on tasutud 100%.